Manufacturer of a wide range of products which include flash blue granite, chittoor coffee brown granite, rajasthan multi granite, river white granite, royal blue lapotra granite and tan brown granite.
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Form | Slab |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Usage/Application | Flooring |
| Color | Coffee Brown |
| Form | Slab |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | Rajshree Red |
| Usage/Application | Countertops |
| Surface Finish | Polished |
| Form | Slab |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 130 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Color | River White |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Form | Slab |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 140 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Color | Blue Pearl |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Form | Slab |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 120 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Usage/Application | Countertops |
| Surface Finish | Polished |
| Color | Tan Brown |
| Form | Slab |
| Size | 10 ft x 3 ft |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 150 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Usage/Application | Kitchen |
| Surface Finish | Polished |
| Form | Slab |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 130 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Color | Ruby Red |
| Usage/Application | Countertops |
| Surface Finish | Polished |
| Form | Slab |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Color | Imperial Red |
| Usage/Application | Kitchen |
| Surface Finish | Polished |
| Size | 10 ft x 3 ft |
| Shape | Rectangular |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Usage/Application | Kitchen |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
Gulshan Jain (Partner)
Granite House
Plot 1, 1-A, Sivagangai Main Road, Vandiyur
Madurai - 625020, Tamil Nadu, India