Manufacturer of a wide range of products which include river white granite, z black granite, s white granite slab, sandstone granite and ice white granite.
₹ 135 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Color | River White |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Form | Slab |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | Mist Black |
| Usage/Application | Flooring |
| Form | Slab |
| Shape | Rectangular |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Usage/Application | Countertops |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Surface Finish | Matte |
| Form | Slab |
| Usage/Application | Walls |
| Color | sand stone |
| Thickness | 20 mm |
| Edges | Machine Cut |
| Shape | Rectangular |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Color | Ice White |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Form | Slab |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
Gulshan Jain (Partner)
Granite House
Plot 1, 1-A, Sivagangai Main Road, Vandiyur
Madurai - 625020, Tamil Nadu, India