Our product range includes a wide range of chiku pearl granite, crystal grey granite, royal white granite, amazon green granite, rajasthan black granite and maple red granite.
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Surface Finish | Polished |
| Color | Brown Pearl |
| Usage/Application | Countertops |
| Form | Slab |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 90 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 15 mm |
| Surface Finish | Polished |
| Usage/Application | Flooring |
| Shape | Rectangular |
| Water Absorption | No Absorption |
| Color | Steel Grey |
Minimum order quantity: 1500 sq ft
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Color | Galaxy White |
| Usage/Application | Kitchen |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Surface Finish | Polished |
| Color | Green Pearl |
| Colour | Black |
| Size | rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Surface Finish | Polished |
| Color | Absolute Black |
| Usage/Application | Flooring |
| Form | Slab |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Usage/Application | Countertops |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Usage/Application | Countertops |
| Surface Finish | Polished |
| Form | Slab |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Usage/Application | Kitchen |
| Surface Finish | Polished |
| Color | Tan Brown |
| Form | Slab |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Color | Coffee Brown |
| Usage/Application | Countertops |
| Surface Finish | Polished |
| Form | Slab |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | Desert Brown |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Form | Slab |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Colour | Black |
| Surface Finish | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
| shape | rectangular |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Usage/Application | Countertops |
| Surface Finish | Polished |
| Color | Tan Brown |
| Form | Slab |
| Size | 10 ft x 3 ft |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Surface Finish | Polished |
| Usage/Application | Countertops |
| Form | Slab |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Color | Blue Pearl |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Form | Slab |
| Size | 10 ft x 3 ft |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Form | Slab |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | Black Pearl |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Form | Slab |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | Alaska White |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / Piece Get Latest Price
| Material | Granite |
| Diameter | 2 Inch |
| Color | Black |
| Usage/Application | Pavement |
| Type | Outdoor |
| Brand | Granite house |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Form | Slab |
| Color | Absolute Black |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Color | Absolute Black |
| Usage/Application | Kitchen |
| Surface Finish | Polished |
| Form | Slab |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Form | Slab |
| Color | Imperial Pink |
| Usage/Application | Kitchen |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Color | Tan Brown |
| Form | Slab |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Color | Mist Black |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Form | Slab |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Surface Finish | Polished |
| Color | Mint Green |
| Colour | Gray |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Colour | Black |
| Surface Finish | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
| shape | rectangular |
Gulshan Jain (Partner)
Granite House
Plot 1, 1-A, Sivagangai Main Road, Vandiyur
Madurai - 625020, Tamil Nadu, India