Providing you the best range of cherry red granite, pink multi granite, maple red granite, cat eye granite slab, light multi granite and copper silk granite slabs with effective & timely delivery.
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Color | Ruby Red |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | Imperial Red |
| Usage/Application | Countertops |
| Surface Finish | Flamed |
| Form | Slab |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 85 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Color | Ruby Red |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Size | 10 ft x 3 ft |
| Shape | Rectangular |
₹ 130 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Form | Slab |
| Color | Black |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
| Application Area | Countertops |
| Usage/Application | Flooring |
₹ 120 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | Ruby Red |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Form | Slab |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 110 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
| Usage | Countertops |
| Usage/Application | Flooring |
Gulshan Jain (Partner)
Granite House
Plot 1, 1-A, Sivagangai Main Road, Vandiyur
Madurai - 625020, Tamil Nadu, India