Manufacturer of a wide range of products which include fish gold granite slab, pragya white granite, kuppam white granite slabs, swiss white granite, bargandy white granite slab and royal white granite.
₹ 95 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Colour | Gold |
| Surface Finish | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
| size | rectangulaer |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Color | Ice White |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Colour | Gray |
| Surface Finish | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
| shape | rectangular |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Color | Ice White |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Colour | Gray |
| Surface Finish | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
| shape | rectangular |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | Ice White |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Color | Galaxy White |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Color | Galaxy White |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Color | White Pear |
| Usage/Application | Countertops |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Color | Ice White |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Color | Galaxy White |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 105 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Color | Black Forest |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Form | Slab |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Surface Finish | Polished |
| Usage/Application | Flooring |
| Color | Grey |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | River White |
| Usage/Application | Countertops |
| Surface Finish | Polished |
| Form | Slab |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
Gulshan Jain (Partner)
Granite House
Plot 1, 1-A, Sivagangai Main Road, Vandiyur
Madurai - 625020, Tamil Nadu, India