Our range of products include p white granite, s white granite and jirawal white granite.
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Color | White Pear |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Form | Slab |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 60 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Color | Imperial White |
| Usage/Application | Kitchen |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Color | Colonial White |
| Usage/Application | Countertops |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
Gulshan Jain (Partner)
Granite House
Plot 1, 1-A, Sivagangai Main Road, Vandiyur
Madurai - 625020, Tamil Nadu, India